Opis stanowiska: 

- Tworzenie szablonów HTML / CSS

- Współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu aplikacji webowych

Wymagania:

- Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku 

- Doskonała znajomość HTML5, CSS3

- Dobra znajomość JavaScript, jQuery, Ajax, JSON

- Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwającym czytanie dokumentacji

Mile widziane: 

- Doświadczeni w pracy systemem kontroli GIT

- Znajomość metodyki AGILE / SCRUM

Oferujemy:

- umowę o pracę

- szkolenia branżowe

- ciekawą pracę w ambitnym zespole

- nowoczesne metody i narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV  wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych, podając nr ref. front-end-developer w temacie wiadomości na adres biuro@kafelman.com

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kafelman Grzegorz Zaporski z siedzibą w Błoniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kafelman Grzegorz Zaporski z siedzibą w Błoniu przy Konstantów 22a 05-870 Błonie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.