* Zawiera magazynowanie 1 m2 lub 1 regału dodatkowo przyjęcie towaru, obsługa jednego zamówienie wysyłkowego to koszt około 4 zł zawiera materiały do pakowania z recyklingu i taśmę z logiem Kafelman.

Zalety fulfillmentu

Przyjęcie towaru / odbiór dostaw

Najpierw towar musi trafić do naszego magazynu. Tam szybko przyjmujemy produkty na stan magazynowy i udostępniamy je w naszym programie do obsługi fullfilmentu.

Magazynowanie

Ty decydujesz, co dla Ciebie magazynujemy! Dysponujemy nowoczesną technologicznie infrastrukturę magazynową, a najpopularniejsze produkty w twoim sklepie umieszczamy tak, aby zapewnić sobie do nich najlepszy dostęp podczas kompletacji zamówień.

Kompletacja i pakowanie zamówień

Zamówienia otrzymane do godziny 14:00 wysyłamy tego samego dnia. Nasz autorski system WMS minimalizuje ryzyko pomyłek przy kompletacji zamówień.

Wydanie towaru i dostawa

W naszej ofercie znajdziesz oferty popularnych przewoźników na rynku, dzięki dużej skali obniżymy Tobie koszty kurierów w Polsce i zagranicą.

Pełna transparentność

Masz stały dostęp do informacji o statusie dostawy, zamówienia i towarów na magazynie przez przeglądarkę internetową w telefonie, tablecie lub komputerze.

Najnowsze technologie

Na bieżąco optymalizujemy procesy magazynowe, a nasi programiści cały czas zwiększają wydajność i efektywność systemów informatycznych.

Eliminacja kosztów

Nie musisz budować lub wynajmować magazynu, czy zatrudniać pracowników. Opłaty naliczymy dopiero po wykonaniu usługi obsługi zamówienia lub magazynowania.

Efektywne skalowanie

Twoja powierzchnia magazynowa w Kafelman fulfillment rośnie wraz z Twoim biznesem.

Jesteśmy zintegrowani z następującymi systemami

pan, który pakuję oprogramowanie CRM

Na przestrzeni lat z naszych rozwiązań skorzystało już ponad 170 firm.
Zobacz dla kogo pracujemy.

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE...

Aby umówić się na spotkanie, prezentacje lub masz pytanie, wyślij nam wiadomość.