Software house o ugruntowanej pozycji na rynku zajmująca się tworzeniem oprogramowania poszukuje Handlowca do sprzedaży naszych produktów.

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie Dostawców i Klientów

- Telefoniczny i bezpośredni kontakt z kontrahentami w sprawie zamówień.

- Prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami

- Obsługa zamówień i udzielanie informacji o produktach firmy.

- Dbałość o realizacje założonego budżetu.

- Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie lub wyższe

- przyjmiemy również absolwentów

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania.

Mile widziane:

- umiejętności handlowe,

- umiejętność pracy zespołowej

- doświadczenie w handlu

- umysł techniczny i kreatywność

- doświadczenie w branży informatycznej

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami

- osoby chętne do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

- umowę o pracę

- szkolenia branżowe

- ciekawą pracę w ambitnym zespole

- nowoczesne metody i narzędzia pracy

- motywacyjny system wynagrodzenia

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV  wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych, podając nr ref. przedstawiciel-handlowy w temacie wiadomości na adres biuro@kafelman.com

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kafelman Grzegorz Zaporski z siedzibą w Błoniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kafelman Grzegorz Zaporski z siedzibą w Błoniu przy Konstantów 22a 05-870 Błonie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.